Z důvodu epidemie Covid16 je možnost osobního odběru zboží dočasně zrušena. Děkujeme za pochopení.

Obchodní referentka / referent

Obchodní referentka / referent, 26 000 Kč - 34 000 Kč měsíčně. Plný úvazek, částečný úvazek, trvalý úvazek.

Poslání pracovní pozice:
Obchodní referent (pozici nazýváme také Insidesales) je pro každého našeho zákazníka hlavní kontaktní osobou pro provádění nákupu. Na jeho práci závisí spokojenost zákazníka s komunikací, spolehlivostí dodávek a vytvoření dojmu o naší firmě.

Požadavky:

  • schopnost samostatné činnosti,
  • znalost obchodních procesů,
  • zběhlost v práci s běžnými kancelářskými aplikacemi na počítači,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • schopnost nést zodpovědnost za svěřenou práci,
  • dobrá znalost angličtiny písemnou i ústní formou,
  • znalost polštiny nebo němčiny je výhodou.

Pracovní náplň:

  • zaevidování přijatých objednávek do informačního systému a zkontrolovat úplnost položek, obsahovou správnost,
  • uvedení platných prodejních cen jednotlivých položek pro daného zákazníka,
  • včasné a úplné potvrzení objednávky zákazníkovi,
  • se zákazníkem dojednat způsob dopravy zakázky a její cenu,
  • zajištění dopravy zboží včetně přípravy potřebných dokumentů,
  • vystavení faktur s platebními podmínkami platnými pro danou firmu.

Kromě platu nabízíme:

  • stravenky,
  • týden dovolené navíc,
  • bonus za obrat formou 13 platu,
  • motivaci zaměstnanců, kteří u nás pracují delší dobu,
  • nápoje zdarma,
  • ovocný bufet zdarma,
  • flexibilní pracovní doba,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • hrazené telefonní hovory,
  • možnost vzdělávat se v oboru.

Typ pracovního poměru: Plný úvazek, částečný úvazek, trvalý úvazek.

Plat: 26 000 Kč - 34 000 Kč (měsíčně)

Pracovní zkušenost:

  • kancelářská práce ve firmě: 1 rok (Doporučené)

Požadovaný jazyk:

  • němčina (Doporučené)
  • polština (Doporučené)
  • angličtina (Povinné)

Pokud máte zájem o uvedenou pracovní pozici, zašlete nám Váš životopis, budeme Vás kontaktovat.

Kontaktní adresa:
Ing. Jan Kirchner
e-mail: kariera@deutsch.cz