V důsledku zvýšené poptávky po produktech, jsme prozatímně pozastavili platby kartou. Pokud si i přesto přejete platit tímto způsobem, dejte nám vědět do poznámky v objednávce. Děkujeme za pochopení.

Obchodní podpora pro PL

Obchodně technický zástupce pro Polský trh (nabízíme 30 000 až 50 000 Kč podle stupně zapracování, úvazku a obsahu práce)

Plný úvazek, pracovní smlouva.

Úkolem Outsidesales je nejen získávat nové zákazníky ale také udržovat a rozvíjet spolupráci se stávajícími. Jeho posláním je pomáhat zákazníkům - svým partnerům realizovat jejich projekty za použití námi dodávaných služeb a výrobků.

Preferujete samostatnou, různorodou práci v oblasti obchodu, kde využijete Vaši znalost procesů, jazyků, organizační a komunikační schopnosti při spolupráci se svými kolegy? Nebojíte se rozhodovat a být svým kolegům a zákazníkům oporou.

Tato pozice může být právě pro Vás!

 Požadavky

  • výbornou znalost jazyka území, na kterých působí
    komunikativní znalost angličtiny
  • ochotu cestovat, řidičský průkaz skupiny B
  • zběhlost v práci s běžnými kancelářskými aplikacemi na počítači
  • výborné komunikační schopnosti mít radost a těšit se na jednání se zákazníky
  • ochotu a schopnost se neustále samostatně učit nové věci v našem oboru
  • být schopen porozumět technické a obchodní stránce dodávaného sortimentu a služeb
  • být schopen samostatné práce a sebeřízení

Pracovní náplň

  • aktivní hledání nových potenciálních zákazníků a starost o portfolio stávajících zákazníků
  • budování dlouhodobých obchodních vztahů
  • samostatné vedení technických a obchodních jednání
  • udržovat portfolio svých zákazníků v takovém stavu a množství, aby generovali stanovený obrat
  • mít dobrý přehled o svých zákaznících, jejich výrobním programu, jejich projektech, ekonomickém vývoji, ale také o vývoji vzájemného obchodu
  • rozdělit si své zákazníky podle priorit jejich, důležitosti, podle aktuálního stavu potenciálu získání nové zakázky, a s tím související nutné frekvence kontaktování, udržovat priority aktuální dle stavu zákazníka a projektů
  • udržovat pravidelný styk se svými zákazníky, a to jak osobní, tak zprostředkovaný (písemný, telefonický…) podle stanovených priorit, jednat tak, aby s námi byli v kontaktu rádi a měli v nás a naše služby důvěru; cílem je, abychom byli první, na koho si vzpomenou, když potřebují pomoc s řešením nějakého úkolu
  • mít přesnou představu o stavu Obchodních případů (projektů) u svých zákazníků, udržovat ve firemním sytému aktuální a přesné informace o jednotlivých Obchodních případech a v případě, že je to vhodné, samostatně nové Obchodní případy v systému zavádět
  • pro své zákazníky zajistit obchodní a zajistit nebo zprostředkovat technickou podporu
  • podílet se na vytváření nabídek a technických řešení pro zákazníky/span>
  • pro své zákazníky působit jako hlavní kontaktní osoba ve styku s naší firmou
  • aktivní rozvíjení nových projektů u svých zákazníků
  • u zákazníků působit tak aby se zvyšoval vzájemný obrat obchodu (získávání nových objednávek a poptávek)
  • na základě své práce přicházet s náměty na vylepšení naší práce, rozšíření sortimentu a služeb, vše se záměrem lépe vyhovět našim zákazníkům a zvýšit obrat a ziskovost naší společnosti
  • důležité zjištěné informace zapisovat do firemního informačního systému ABRA, psát záznamy z jednání, plánovat své aktivity ve firemním systému Redmine v tomto sytému také každodenně vykazovat svůj pracovní čas
  • v případě nutnosti zajistit vzájemnou zastupitelnost

Co za odvedenou práci nabízíme my?

  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • lze dosáhnout až na 35 dní placené dovolené v roce
  • bonus za stanovené firemní cíle formou 13 p
  • motivaci zaměstnanců, kteří u nás pracují delší dobu
  • nápoje zdarma
  • ovocný bufet zdarma
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • hrazené telefonní hovory
  • malý přátelský kolektiv a příjemné, čisté pracovní prostředí
  • možnost vzdělávat se v oboru a postoupit na další pozici
  • práci ve společnosti, která patří mezi TOP dodavatele v rámci celé Evropy

Typ pracovního poměru: Plný úvazek, pracovní smlouva, jednosměnný provoz.

Pokud máte zájem o uvedenou pracovní pozici, zašlete nám Váš životopis, budeme Vás kontaktovat.

Kontaktní adresa:
Ing. Jan Kirchner
e-mail: kariera@deutsch.cz