Z důvodu epidemie Covid19 je možnost osobního odběru zboží dočasně zrušena. V důsledku zvýšené poptávky po produktech, jsme prozatímně pozastavili platby kartou. Pokud si i přesto přejete platit tímto způsobem, dejte nám vědět do poznámky v objednávce. Děkujeme za pochopení.

Specialista technické podpory v oblasti konektorů a mobilní elektroniky

Plný úvazek, zkrácený úvazek, pracovní smlouva, jednosměnný provoz.

Nebaví Vás práce v korporátu? Baví Vás jednat s lidmi a také technická práce? Tato pozice by vás tedy mohla zajímat
Naše společnost působí v celém regionu střední Evropy a hledáme nového kolegu či kolegyni, kterého baví jednání se zákazníky a technika.

Kdo jsme?
Dodáváme konektory a elektronické systémy většině hlavních výrobců mobilní stavební, či zemědělské techniky a příslušenství, s obratem 100 milionů korun. Jsme největším distributorem TE Connectivity divize DIV v Evropě.

Poslání pracovní pozice
Být oporou kolegům a zákazníkům při zodpovídání jakýchkoli technických otázek a poskytování produktových školení. Přicházet s návrhy technických řešení, mít na starosti přípravu drobné výroby, podporovat marketing, poskytováním doprovodných technických textů.

Požadavky:

  • techniku musí mít v srdci a dobře se v ní orientovat (strojařina i elektrotechnika),
  • schopnost technicky se vyjadřovat,
  • zběhlost ve čtení technických výkresů (strojařské i elektro),
  • zkušenost s prací s některým z konstrukčních CAD systémů,
  • ochotu občas cestovat a samostatně poskytovat podporu u zákazníka,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • ochotu a schopnost se neustále samostatně učit nové věci v našem oboru,
  • velmi dobrá znalost práce s běžnými kancelářskými aplikacemi na počítači i cloudu,
  • proaktivita, spolehlivost, zájem a samostatnost,
  • komunikační znalost anglického jazyka,
  • výhodou je zkušenost s vedením menších projektů.
  • středoškolské vzdělání

Pracovní náplň
Hlavním úkolem Technické podpory je detailně znát veškeré produktové portfolio nabízené společností Imcon Electronics, s.r.o., poskytovat informace, školení a rady kolegům, ale také zákazníkům, podílet se na technicko - obchodních jednání a školení se zákazníky, navrhovat řešení projektů, přicházet s nápady na nové výrobky a navrhovat jejich řešení, zpracovávat technickou dokumentaci a podklady pro výrobu. Má na starosti také vyřizování reklamací a veškerou komunikaci s touto agendou spojenou.

Spolupráce s obchodním oddělením

  • Poskytování detailních technických školení o nabízených produktech jak interně kolegům tak externě zákazníkům,
  • Příprava vzorků, materiálů, školení, prezentací, demoboxů,
  • Spolupráce s Outsidesales a Business Development při navrhování řešení požadavků zákazníků,
  • Zpracování jednodušší výkresové dokumentace (jednoduché kabeláže či jiné jednodušší konstrukční prvky),
  • Samostatné navrhování a výroba výrobních a testovacích přípravků a pomůcek,
  • Navrhování nákupu nových technologií a nářadí do výroby a jejich zavedení,
  • Příprava kalkulací pro obchodní nabídky,
  • Samostatné a aktivní zjišťování nových produktů v portfoliu našich dodavatelů, studování jejich parametrů, posouzení vhodnosti jejich zařazení do našeho sortimentu a návrh na zařazení,
  • Na základě své práce přicházet s náměty na vylepšení naší práce, rozšíření sortimentu a služeb, vše se záměrem lépe vyhovět našim zákazníkům a zvýšit obrat a ziskovost naší společnosti.

Oblast drobné výroby a prototypů

  • příprava podkladů pro výrobu
  • spolupráce při vedení výroby

Oblast reklamací a kvality

  • přijímání a kompletní vyřizování reklamací
  • komunikace se zákazníky, dodavateli a ostatními kolegy v rámci řešení reklamací
  • posuzování reklamací a rozhodování o způsobu jejich řešení
  • přijímání opatření pro zvýšení kvality a zamezení reklamací

Co za odvedenou práci nabízíme my?

  • jednosměnný provoz bez nutnosti přesčasů
  • pružná pracovní doba podle vaší potřeby
  • možnost práce na zkrácený úvazek
  • dvakrát ročně finanční bonus (příspěvek na dovolenou a na Vánoce)
  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • lze dosáhnout až na 35 dní placené dovolené v roce
  • bonus za stanovené firemní cíle formou 13 platu
  • motivaci zaměstnanců, kteří u nás pracují delší dobu
  • nápoje zdarma
  • ovocný bufet zdarma
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • hrazené telefonní hovory
  • malý přátelský kolektiv a příjemné, čisté pracovní prostředí
  • možnost vzdělávat se v oboru a postoupit na další pozici
  • práci ve společnosti, která patří mezi TOP dodavatele v rámci celé Evropy

Typ pracovního poměru: Plný úvazek, zkrácený úvazek, pracovní smlouva, jednosměnný provoz.

 Pokud máte zájem o uvedenou pracovní pozici, zašlete nám Váš životopis, budeme Vás kontaktovat.

Kontaktní adresa:
Ing. Jan Kirchner
e-mail: kariera@deutsch.cz