Specialista technické podpory v oblasti konektorů a mobilní elektroniky

Plný úvazek, zkrácený úvazek, pracovní smlouva, jednosměnný provoz.

Nebaví Vás práce v korporátu? Baví Vás jednat s lidmi a také technická práce? Tato pozice by Vás tedy mohla zajímat!
Naše společnost působí v celém regionu střední Evropy a hledáme nového kolegu či kolegyni, kterého baví jednání se zákazníky a zajímá ho technika.

Kdo jsme?
Dodáváme konektory a elektronické systémy většině hlavních výrobců mobilní, stavební či zemědělské techniky a příslušenství. Jsme největším distributorem TE Connectivity divize DIV v Evropě.

Poslání pracovní pozice.
Být oporou kolegům a zákazníkům při zodpovídání jakýchkoli technických otázek a poskytování produktových školení. Přicházet s návrhy technických řešení, mít na starosti přípravu drobné výroby, podporovat marketing poskytováním doprovodných technických textů.

Požadavky:

je třeba mít techniku v srdci a dobře se v ní orientovat (strojařina i elektrotechnika)
schopnost technicky se vyjadřovat
zběhlost ve čtení technických výkresů (strojařské i elektro)
zkušenost s prací s některým z konstrukčních CAD systémů
ochota občas cestovat a samostatně poskytovat podporu u zákazníka
dobré komunikační schopnosti
ochota a schopnost se neustále samostatně učit nové věci v našem oboru
velmi dobrá znalost práce s běžnými kancelářskými aplikacemi na počítači i cloudu
proaktivita, spolehlivost, zájem a samostatnost
komunikační znalost anglického jazyka
výhodou je zkušenost s vedením menších projektů
středoškolské vzdělání

Pracovní náplň

Hlavním úkolem Technické podpory je detailně znát veškeré produktové portfolio nabízené společností ImconElectronics, s.r.o., poskytovat informace, školení a rady kolegům, ale také zákazníkům, podílet se na technicko-obchodních jednání a školení se zákazníky, navrhovat řešení projektů, přicházet s nápady na nové výrobky a navrhovat jejich řešení, zpracovávat technickou dokumentaci a podklady pro výrobu. Má na starosti také vyřizování reklamací a veškerou komunikaci s touto agendou spojenou.

Spolupráce s obchodním oddělením

poskytování detailních technických školení o nabízených produktech, a to jak interně kolegům, tak externě zákazníkům
příprava vzorků, materiálů, školení, prezentací, demoboxů
spolupráce s Outsidesales a Business Development při navrhování řešení požadavků zákazníků
zpracování jednodušší výkresové dokumentace (jednoduché kabeláže či jiné jednodušší konstrukční prvky)
samostatné navrhování a výroba výrobních a testovacích přípravků a pomůcek
navrhování nákupu nových technologií a nářadí do výroby a jejich zavedení
příprava kalkulací pro obchodní nabídky
samostatné a aktivní zjišťování nových produktů v portfoliu našich dodavatelů, studování jejich parametrů, posouzení vhodnosti jejich zařazení do našeho sortimentu a návrh na zařazení
na základě své práce přicházet s náměty na vylepšení naší práce, rozšíření sortimentu a služeb, vše se záměrem lépe vyhovět našim zákazníkům a zvýšit obrat a ziskovost naší společnosti

Oblast drobné výroby a prototypů

příprava podkladů pro výrobu
spolupráce při vedení výroby

Oblast reklamací a kvality

přijímání a kompletní vyřizování reklamací
komunikace se zákazníky, dodavateli a ostatními kolegy v rámci řešení reklamací
posuzování reklamací a rozhodování o způsobu jejich řešení
přijímání opatření pro zvýšení kvality a zamezení reklamací

Co za odvedenou práci nabízíme my?

jednosměnný provoz bez nutnosti přesčasů
pružná pracovní doba dle Vaší potřeby
možnost práce na zkrácený úvazek
dvakrát ročně finanční bonus (příspěvek na dovolenou a na Vánoce)
stravenky
týden dovolené navíc
lze dosáhnout až na 35 dní placené dovolené v roce
bonus za stanovené firemní cíle formou 13. platu
motivaci zaměstnanců, kteří u nás pracují delší dobu
nápoje zdarma
ovocný bufet zdarma
příspěvek na penzijní připojištění
hrazené telefonní hovory
malý přátelský kolektiv a příjemné, čisté pracovní prostředí
možnost vzdělávat se v oboru a postoupit na další pozici
práci ve společnosti, která patří mezi TOP dodavatele v rámci celé Evropy

Typ pracovního poměru: Plný úvazek, zkrácený úvazek, pracovní smlouva, jednosměnný provoz.

 Pokud máte zájem o uvedenou pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis, budeme Vás kontaktovat.

Kontaktní adresa:
Ing. Jan Kirchner
e-mail: kariera@deutsch.cz

logo_Imcon_electronics