Z důvodu epidemie Covid19 je možnost osobního odběru zboží dočasně zrušena. V důsledku zvýšené poptávky po produktech, jsme prozatímně pozastavili platby kartou. Pokud si i přesto přejete platit tímto způsobem, dejte nám vědět do poznámky v objednávce. Děkujeme za pochopení.

Insidesales manager/ka

Plný úvazek, pracovní smlouva, jednosměnný provoz.

Preferujete samostatnou, různorodou práci v oblasti obchodu, kde využijete Vaši znalost procesů, jazyků, organizační a komunikační schopnosti při spolupráci se svými kolegy? Nebojíte se rozhodovat a být svým kolegům a zákazníkům oporou?
Tato pozice může být právě pro Vás!

Co je hlavní obsah práce?

  • Insidesales (obchodní referent/ka, přijímání objednávek, jejich vyřizování a komunikace se zákazníky)
  • Zpracování cenových nabídek (kalkulace marží, vyžadování cen od dodavatelů, strategické úvahy o tvorbě cen a diskuze s Business development)
  • Mít zodpovědnost za tým 2-4 kolegů v oblasti Insidesales a obchodu
  • Vytváření dobré nálady ve firmě

Co to ale znamená? Co musí člověk umět?

  • Komunikace plynulou angličtinou slovem i písmem, další jazyky vítány (polština nebo němčina by byly skvělé!)
  • Samostatnost a rychlost v jednání I učení
  • Dobrá znalost práce s počítačem odpovídající dnešní době (vědět co asi je Word a kde se zapíná počítač nestačí)
  • Pozitivní myšlení a proaktivní jednání (sedět na židli a čekat co dostanu za práci když kolegové neví kam dřív není to pravé...)

Podívejme se na to podrobněji:

Poslání pracovní pozice

Insidesales je pro každého našeho zákazníka hlavní kontaktní osobou pro provádění nákupu. Na jeho závisí spokojenost zákazníka s komunikací, spolehlivostí dodávek a vytvoření dojmu o naší firmě.

Insidesales Manager se ale musí také umět rozhodovat v situacích, kdy si kolegové nejsou jistí. Musí umět nejen udělat rozhodnutí, ale také nést odpovídající zodpovědnost. Jeho úkolem je také neustále sledovat firemní procesy a vymýšlet jejich průběžné zlepšování, musí být aktivní součástí tohoto procesu.

Požadavky

  • schopnost samostatné činnosti a vedení malého týmu
  • výborná znalost obchodních procesů a jejich tvorby
  • dokonalost v práci s běžnými kancelářskými aplikacemi na počítači
  • výborné komunikační schopnosti
  • schopnost nést zodpovědnost za svěřenou práci
  • dobrá znalost angličtiny písemnou i ústní formou

Pracovní náplň

  • nést zodpovědnost za celou skupinu kolegů v Insidesales
  • zaevidování přijatých objednávek do informačního systému a zkontrolovat úplnost položek, obsahovou správnost
    uvedení platných prodejních cen jednotlivých položek pro daného zákazníka
  • včasné a úplné potvrzení objednávky zákazníkovi
  • se zákazníkem dojednat způsob dopravy zakázky a její cenu
  • zajištění dopravy zboží včetně přípravy potřebných dokumentů
  • vystavení faktur s platebními podmínkami platnými pro danou firmu

Co za odvedenou práci nabízíme my?

  • jednosměnný provoz bez nutnosti přesčasů
  • pružná pracovní doba podle vaší potřeby
  • možnost práce na zkrácený úvazek
  • dvakrát ročně finanční bonus (příspěvek na dovolenou a na Vánoce)
  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • lze dosáhnout až na 35 dní placené dovolené v roce
  • bonus za stanovené firemní cíle formou 13 platu
  • motivaci zaměstnanců, kteří u nás pracují delší dobu
  • nápoje zdarma
  • ovocný bufet zdarma
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • hrazené telefonní hovory
  • malý přátelský kolektiv a příjemné, čisté pracovní prostředí
  • možnost vzdělávat se v oboru a postoupit na další pozici
  • práci ve společnosti, která patří mezi TOP dodavatele v rámci celé Evropy

Typ pracovního poměru: Plný úvazek, pracovní smlouva, jednosměnný provoz.

Pokud máte zájem o uvedenou pracovní pozici, zašlete nám Váš životopis, budeme Vás kontaktovat.

Kontaktní adresa:
Ing. Jan Kirchner
e-mail: kariera@deutsch.cz